Shkarkoni falas ngjitësit më të mirë për WhatsApp të 2022

Ngjitëset falas për WhatsApp janë ngjitëse shumëngjyrëshe dhe argëtuese që mund të shprehin më shumë se çdo tekst në një bisedë ose bisedë. Ka lloje të ndryshme, nga memet klasike deri te trendet. Gjëja më e mirë është se ne mund t'i shkarkojmë ato përmes Google Play Store, Apple Store, në skedarë APK ose edhe të krijojmë tonat... lexoni më shumë

Shikoni Bulls Online Live Falas

Nuk është e lehtë të shohësh demat në internet. Movistar+ është opsioni më i thjeshtë por vetëm për klientët e Movistar dhe çfarë doni t'ju them, edhe për klientët është e vështirë ta kontraktoni atë. A do të thotë kjo se nuk ka asnjë mënyrë për të parë demat në internet? Nuk keni pse 😉 Gjatë artikullit do t'ju tregoj për shumë vende ku mund të… lexoni më shumë

Si të përdorni Telegram pa një numër telefoni hap pas hapi

Si të përdorni Telegram pa një numër telefoni hap pas hapi

Është konkurrenti kryesor i WhatsApp dhe ka shumë arsye. Telegram ka një sërë veçorish që ofrojnë një përvojë më të mirë të përdoruesit dhe po e vënë vazhdimisht nën kontroll WhatsApp. Një prej tyre është privatësia, një pjesë vërtet e rëndësishme sot. Kjo është arsyeja pse sot ne shpjegojmë se si të përdorni Telegram... lexoni më shumë

Përdorni WhatsApp në tableta pa kartë SIM

A e dini se është e mundur të përdorni WhatsApp në tableta pa kartë SIM? Po, ju mund të hapni një llogari përdoruesi në këtë aplikacion mesazhesh dhe të ndërveproni me miqtë tuaj përmes mesazheve me tekst, imazheve, thirrjeve dhe video-telefonatave. Në këtë artikull ne ju tregojmë se si mund të keni WhatsApp në tabletin tuaj pa marrë parasysh se çfarë nuk… lexoni më shumë

Si të lidhni llogarinë Xbox në Windows 10 me Steam

Sigurisht, jo e gjithë përmbajtja e Xbox është e keqe, kështu që të mendosh për të lidhur llogarinë tonë të Windows 10 me Steam mund të jetë e mrekullueshme për të pasur më të mirën nga të dyja platformat. Por a është vërtet e mundur? si behet? Si ta lidhni llogarinë tuaj Xbox në Windows 10 me Steam hap pas hapi… lexoni më shumë

Si të shikoni certifikatat dixhitale në Windows 10 hap pas hapi

Certifikatat dixhitale janë një mekanizëm sigurie që lejon Windows 10 të verifikojë vërtetësinë e disa komponentëve në sistemin tuaj. Është normale që përdoruesit e këtij sistemi operativ, me kalimin e kohës, të kenë instaluar disa certifikata dixhitale, por shumë nuk e dinë as këtë. Për fat të mirë, kjo është një gjë e lehtë për t'u kontrolluar. Një… lexoni më shumë

Shkarkoni Muzikë falas për PC

Shkarkoni muzikë falas për PC

Mos harroni se shkarkimi i muzikës falas për kompjuterin tuaj është ende një opsion i shkëlqyer nëse jeni një adhurues i muzikës që nuk dëshiron të varet nga aplikacionet ose nga një pagesë mujore për të hyrë në këngët tuaja të preferuara. Ose ndoshta nëse ju pëlqen të përzieni muzikën dhe të mësoni të jeni DJ, është gjithmonë e rëndësishme të keni të gjitha këngët… lexoni më shumë